Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Riešenie aj pre moletky

Dámy, patríte do kategórie moletiek? Ak si kupujete  oblečenie veľkosti 40 a viac, neznamená to, že nie ste krásne! I keď sme každá iná, žena je predsa od prírody oblých tvarov, jej náruč má byť mäkká. a každá z nás môže byť „strieborná“...


Sú ženy, ktoré ani len netušia, koľko námahy stojí udržať ručičku váh na mieste, a chceli by sme vyzerať ako ony. Existujú takzvané normálne baby, a potom sme tu my, moletky.

 

Väčšinou neriešime, ale potom príde pozvánka na ples, na svadbu a potrebujeme sa dostať do peknej róby, možno svadobných šiat... A nepotiť sa pri tanci – veď vtedy sa potíme viac a telo sa potrebuje schladiť.... Ak máte z nejakého dôvodu v páse o čosi viac, vieme ako konfekčnú veľkosť zmenšiť aspoň o číslo a netrpieť bez diéty. Neste aj pár kíl navyše s eleganciou, šarmom, úsmevom a komfortne. Podčiarknite svoj pôvab vhodnou bielizňou. Nemusíte sa sťahovať do korzetov ála Bridget Jonesová, alebo týždeň pred plesom nejesť.


Dnes už nie je problém obohatiť módu pre plnoštíhle ženy , ani čo týka bielizne a nielen počas plesovej sezóny, budú vaše oblinky v antibakteriálnej bielizni SILVER+, vyzerať žensky a príťažlivo.


Preto sa nenervujte, vyberte si to, čo potrebujete. Všetky naše modely a strihy sú veľmi sexy a vychádzajú z najnovších módnych trendov svetových značiek.


V bežný deň sa problémové partie dajú ukryť, no na plese či svadbe to také jednoduché nie je. Ako zvoliť správnu bielizeň pod krásne šaty? Problém moletiek je často spájaný s partiami v oblasti bruška a stehien. Spodnú bielizeň nevidno, ale jej výber je pre moletky naozaj dôležitý. Tie správne nohavičky dokážu vyformovať postavu a vyzdvihnúť všetky prednosti, ktorými sa môže žena pochváliť. Spodná bielizeň musí dokonale sedieť a preto sa do nej oplatí investovať. Nohavičky by mali siahať aspoň po pupok, aby jemne zakryli bruško a v prípade tvarovaných šiat z padavých materiálov aj v horných partiách stehien.


Vyzdvihnite správnou bielizňou SILVER+ to, čo je na vás krásne a zažiarte.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV