Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Blog Silver+

Blog o zdravom životnom štýle, antibakteriálnych produktoch Silver+


 Jesenné trendy v Silver+

14. 10. 2018

Ikony dámskeho šatníka, ktoré budete milovať niekoľko sezón. Pohodlie je na výslní a celkový trend smeruje k oblečeniu, ktoré sa ľahko kombinuje a preto ho môžete nosiť v každodennom živote.

celý článok

Boho Style má túto jar a leto zelenú

19. 02. 2018

Boho štýl nie je niečo, čo má definíciu. Je to štýl, ktorý umožňuje ženám prebudiť v sebe bohyňu, cítiť sa slobodne, nič neriešiť, uvoľnenosť a proste len žiť. Inšpiráciu čerpá z ulíc a veľkomiest.

celý článok

Positano Fashion, móda s históriou z pobrežia Amalfi

16. 02. 2018

Jeden z najväčších umeleckých prejavov módy s nezameniteľným rukopisom. Je to láska na prvý pohľad. Niečo tak farebné a hravé vám ostane v hlave ešte veľmi dlho a navždy si zapamätáte módu z Positana.

celý článok

Krásne s bruškom a bonus navyše

27. 09. 2017

Tehotenský styling nemusí byť zložitý a nákladný. Ukážem vám niekoľko modelov, ktoré môžete nosiť počas tehotenstva ale využijete ich aj po pôrode. Ponuka tehotenského oblečenia je na trhu veľmi široká, ale nie každá z vás má chuť a čas počas tehotenstva meniť celý šatník.

celý článok

Medzi nami dievčatami, alebo problémy žien.

09. 08. 2017

Ionty striebra a intímna hygiena patria k sebe. Tenká funkčná bielizeň pre ženy, predovšetkým nohavičky sa vďaka svojej flexibilite primknú tesne k pokožke a vytvoria ,, druhú kožu ,,. Jemné vlákno, ktoré obsahuje ionty striebra odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom telesnom komforte.

celý článok

Ako si správne vybrať spodnú bielizeň

21. 04. 2017

Používame ju každý deň a je jednou z najdôležitejších častí nášho šatníka. Viete si vybrať správny typ spodnej bielizne, ktorá nielen bude dobre vyzerať ale bude aj pohodlná ?

celý článok