Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


14. 10. 2018

Jesenné trendy v Silver+

Do popredia sa vyzdvihuje túžba po farbe a tak prichádza pestrá paleta jesenných odtieňov, doplnená o neočakávané odtiene. Farby jeseň/zima 2018 počiarknu našu individualitu, vynaliezavosť a tvorivosť. Vyberte si svoj štýl!

V tomto článku Vám chceme predstaviť novú značku Savage Culture, ktorú sme začali predávať v našom obchode. Naša filozofia je ponúknuť zákazníčkam módu, ktorá je iná čo v preklade znamená že ju nenájdete v ponuke ,,skoro,, každého obchodu. Tak ako značka Antica Sartoria, tak aj Savage Culture ponúka jedinečný a inovatívny štýl a charakter, ktorý vychádza z kultúry regiónu danej značky.

 

Savage Culture

 

Španielska módna značka odráža štyri rôzne estetiká, ktoré sa spájajú s každou ženou.

 

Romantická žena: mäkké čisté línie s nádychom nostalgie

Female - Pop: umelecká forma, ktorá reflektuje kultúru 60-tych rokov s opakujúcimi sa motívmi

Etno-chic-žena: rovnováha medzi elegantnou a etnickou ženou, miešanie vášne a života

Vintage Woman: jedinečný a exkluzívny efekt, ktorý vedie k pohodovému štýlu. Objavuje ženu so silnou osobnosťou, ktorá sa pokúša provokovať

 

 

 

boho jesen

 

Dobrodružstvo módy

 

Tónované tkaniny s výrazným rustikálnym štýlom a rôznou textúrou plné farieb a fantázie s jednoduchým spracovaním - to je poznávacie znamenie Savage Culture. Žiadne komplikované strihy nečakajte, návrhári nechávajú vyniknúť krásu tkaniny v jednoduchých strihoch ale plných farieb. Hravý styling je už len na vás.


Pleteniny

nosia sa hlavne hrubé pletené svetre z prírodných materiálov, ktoré sú mäkučké a príjemné na dotyk. Skrátenú dĺžku svetrov kombinujte so sukňou alebo nohavicami so zvýšeným pásom. Hrubé pančuchy, stále obľúbené legíny a oversize sveter to je to pravé na jesenné dni.

Pončo

obľúbené už niekoľkú sezónu pre jeho univerzálnosť. Užijete si ho v jeseni, napríklad k ľahším šatám a v zime na koženú bundu. Je to naozaj veľmi variabilný kúsok a určite by nemal chýbať vo vašom šatníku.

 

Klobúky

nosiť sa budú hlavne pánske klobúky s rozšírenou strieškou, držte sa osvedčených prírodných materiálov, ako je vlna a plsť. A tiež buďte k sebe úprimná, lebo nie každý je klobúkový typ.

 

... zahaľte sa do farebnej jesennej atmosféry a ešte užívajte babie leto